Kartu su spalvotu rudeniu ateina ir naujos tendencijos interjere, todėl pats laikas pradėti atnaujinti bei susikurti tokius namus, kuriuose būtų gera, jauku ir gražu. Spalvos interjere dažnai atlieka pagrindinį vaidmenį kuriant namų stilių. Sparčiai besikeičiančios madų tendencijos pasaulyje šį rudenį teikia pirmenybę tamsių, sodrių atspalvių turinčioms spalvoms kaip mėlyna ir žalia. Taip pat dominuoja ir antrinės neutralios spalvos, pavyzdžiui - pilka ar švelniai rožinė, derinamos kartu su ryškiasniais interjero akcentais. Žemiau pateikiame šio sezono svarbiausias tendencijas bei mūsų atrinktus pavyzdžius. 

Sodri smaragdinė mėlyna spalva

Lietuvoje neįprastas išskirtinis tonas, kuris įsimaišęs tarp turkio ir mėlynos spalvų, yra puikus atspalvis, kurį naudojant galima suteikti kambariui ryškesnį vaizdą. Tai ypač gerai veikia, kai jis derinamas su balta ir atrodo fantastiškai su šviesia mediena.

Smaragdinė žalia spalva

Jei norite interjere dramatiškos išvaizdos - pasirinkite prisotintą bei tirštą atspalvį, jei norite daugiau ramios erdvės, tada pasirinkite atspalvį keletą tonų šviesesnį. Tai prabangi spalva, puikiai atrodanti kartu su dekoracijomis iš vario.

Spalvų blokavimas

Jei neišeina išsirinkti vienos kambario spalvos, kodėl negalite pasirinkti kelių? Šį sezoną madingas "spalvų blokavimo" būdas, kai galite pasirinkti keletą kontrastingų atspalvių ir sukurti įspūdingus sienų spalvų derinius. Patariama grindis rinktis baltas arba pilkas, kurios veikia kaip neutralūs tonai, padedantys išlaikyti balansą tarp spalvų.

Aksomas

Nauja tendencija interjere yra elegantiškas aksomas, kuris yra labai minkštos bei švelnio medžiagos. Prabangus audinys suteikia visoms spalvoms gyvumo jausmą, bet jei nenorite investuoti į aksomu aptrauktą sofą, pasirinkite paprastas aksomines dekoratyvines pagalvėles ar pledą.

Augalai

Rudenį sukurkite savo augalų kolekciją, naudodami juos kiekviename namo kampe. Tikrai nebus per daug! Augalai ne tik filtruoja orą jums, jie taip pat yra geriausi dekoratyviniai elementai namuose. 

Šviesių spalvų mėgėjams

Jei tamsūs tonai nėra jūsų dalykas, tada pasirinkite pasaulį užvaldžiusią rožinę spalvą. Ši spalva gerina nuotaiką, dera su viskuo ir tinka bet kurioje patalpoje. Suderinkite ją su pasteliniais tonais -  dangaus mėlyna, pilka bei balta.

Grįžimas į gamtą

Siekiant interjere natūralumo jausmo, tokią atmosferą padės sukurti keramika, džiuto kilimėliai, austi šviestuvų gaubtai bei lininės staltiesės. Ši tendencija yra apie natūralius elementus, kurie naudojami kartu.

Nuotraukos iš pinterest.com