> Namų kvapai>Kvapas su lazdelėmis "Amazonia"

Kvapas su lazdelėmis "Amazonia"

Kvapas su lazdelėmis "Amazonia"

Kvapas su lazdelėmis "Amazonia"

AMAZONIA - Sultingo mango, jazminų ir kvapiosios kanagos aromatas, kurio viršutinės natos yra braziliškas mangas, apelsinas, papaja ir obuolys, vidurinės natos – jazminas ir kvapioji kanaga, o žemutinės – persiko branduolys, muskusas ir apelsino žiedai.

1-3104

-10,00€

59,00€

Išparduodama Išparduodama!

49,00€

Į krepšelį


Klauskite apie šią prekę

Susisieksime ir suformuosime užsakymą už Jus.

Prekė: Kvapas su lazdelėmis "Amazonia"

*Privalomi laukai

Apie prekę

Specialioji serija supakuota į kolekcionierių vertinamas pakartotinio naudojimo dėžutes, kuriose galima laikyti įvairias smulkmenas (pvz., makiažo priemones ir raštinės reikmenis).

Kiekvienos rūšies dėžutės papuoštos skirtingomis įžymios raštų dizainerės ir dailininkės Paulos Pappenheim pieštomis iliustracijomis: difuzoriaus dėžutę puošia paukščiai, žvakių dėžutę – tropiniai vaisiai, o muilo rinkinio dėžutę ir muilo gabaliukų pakuotės popierių – prabangios gėlės.

„Castelbel“ difuzoriai, kurių paskirtis – sukurti aplinkos foną įvairiausioms progoms, yra kruopščiai pagaminti taip, kad skleistų aromatą ir suteiktų savitumo bet kokiam kambariui. Naudojami namuose arba biure šie skirtingi kvapai jūsų aplinkoje paliks ir jūsų asmenybės pėdsaką.  

Įmerkus į skystą kvepalų mišinį rotango lazdeles, aromatas jomis pakyla aukštyn ir švelniai pasklinda po kambarį.

Šio aliejinio, eteriniais aliejais praturtinto kvapiojo difuzoriaus sudėtyje nėra alkoholio, taigi jis lėtai garuoja ir gali būti naudojamas daug ilgiau nei kiti rinkoje parduodami produktai (250 ml buteliukai – nuo 3 iki 6 mėnesių, 1 l papildymai didesniems difuzoriams – iki 1 metų).

Kamštelis pagamintas iš natūraliai Portugalijoje auginamo kamščiamedžio žievės.

250 ml talpos difuzorius puikiai tinka kvepinti vonias, miegamuoiuss ir nedidelius kambarius. Didesnėse patalpose rekomenduojame naudoti didesnius butelius su 1 l papildymais.

Charakteristika

  • Tūris - 250ml
  • Kvapas - Sultingo mango, jazminų ir kvapiosios kanagos

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

Pateikite savo atsiliepimą

Kvapas su lazdelėmis "Amazonia"

Kvapas su lazdelėmis "Amazonia"30 kitų prekių šioje kategorijoje: